Asansör Kiralamanın Avantajları

Yük taşıma işi oldukça zahmetli, yorucu ve dikkat gerektiren bir iştir. Bundan yıllar önce taşıma işini bu kadar kolaylaştıran sistemler olmadığı için çok büyük maliyetlerle taşıma işleri gerçekleşirdi. Özellikle evden eve nakliye işinde 7. veya 8. kata hatta daha üst katlara eşya taşımak hem yükünüz için, hem bina sakinleri için oldukça sıkıntılı bir süreçti. Ne zaman ki asansörlü taşımacılık sistemine geçildi o zaman işler çok daha avantajlı hale geldi.

Peki nedir bu avantajlar?
Kısaca bahsedelim. Öncelikle yükü taşıyacak personel daha moralli işe başlıyor. Çünkü o kadar eşyanın insan gücüyle taşınmasını düşünmek bile moral bozucu. En güzel şekilde paketlenen eşyalarınız binanın dış cephesinden katınıza kurulan yük asansörü sayesinde saniyeler içerisinde eşyalara zarar vermeden, bina sakinlerini rahatsız etmeden ve apartman dairesine zarar vermeden taşınabilmektedir.

Bununla da sınırlı değil..!
Aynı zamanda eski sisteme göre çok daha hesaplı. hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiren bu sistem ile firmamız da sizler de çok memnun kalacaksınız. Asansörlü sisteme geçmeden önce gün boyu süren taşımacılık işlemi bu sistem sayesinde yarım gün içerisinde yormadan yorulmadan gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın asansörlü taşıma araçlarımızla taşınmasını isterseniz hem güvenli, hem hızlı hem de ekonomik bir sistemden yararlanmış olursunuz.

Asansör Kiralama Daha Ekonomik
Bahsettiğimiz gibi asansör kiralamak yerine insan gücünden yararlanarak bir işi gerçekleştirmek daha maliyetli ve zahmetli olacaktır. Örneğin, 100 torba çimentoyu 6. kata insan gücüyle çıkarmaya çalışmak için bir kişi yetersiz olacaktır. Daha fazla kişi de maliyetli olacaktır. Kısacası, en az 10 işçinin yapabileceğini tek başına ve çok daha az para karşılığında yapabilen sisteme asansörlü taşıma sistemi denir. Siz de hem zamandan hem de paradan yana tasarruf etmek isterseniz asansör kiralamayı tercih edin.

Kırılma, çizilme, dökülme gibi sorunları da ortadan kaldırarak çok daha güvenli ve ekonomik olan asansörlü taşıma işi için kiralamaya ihtiyaç duyarsanız, yalnızca Mersin merkezde değil tüm ilçelerimiz de kiralık asansör hizmetimizle yanınızdayız. Farklı özelliklere sahip olan kiralık asansörlerimiz ile Mersin asansör kiralama işinde en iyi firmayız demekte haklıyız.

Lütfen asansör kiralama talepleriniz için ya da soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Adnan Güler

    - 13 Mart 2018 14:05

    Gerçekten de bahsedildiği kadar var. Eskiden yüksek katlara eşya taşıtmaya adam bulmakta zorlanıyorduk. Şimdi firmalardan kiraladığımız yük asansörü sayesinde daha ucuza iş yapabilmekteyiz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


 

Etiketler: , , , ,